Referans Mektupları


Yazılım ve bilişim sektörü, küresel düzeyde hızla değişen pazar ve rekabet koşulları nedeniyle sürekli ve dinamik bir gelişim içindedir ve bu sektörde bulunan kişiler içinde bunları takip edebilmek, haberdar olabilmek oldukça önemlidir bu bağlamda 360 CNP’nin organize ettiği yazılım Teknolojileri 2016 etkinliğinde oldukça faydalı olmuştur. Katkılarından dolayı 360 CNP’ye teşekkür ederim.
Cumhur Başkol
Form Group


150 şirketten üst düzey temsilcilerin katıldığı seçkin bir etkinliğe tanıklık etmenin mutluluğunu yaşıyorum ve tek gün içinde 15 farklı konudaki fikir liderlerinin hap şeklindeki sunumlarının katılımcıların beklentilerini fazlasıyla karşıladığına inanıyorum. Şahsen bu değerli etkinliğe, “dijitalleşme çağında büyük veri ve nesnelerin interneti” sunumuyla katkıda bulunmaktan dolayı gurur duyduğumu belirtmek isterim. 40’a yakın dijitalleşme örneğine ek olarak, “dijital dönüşüm yolculuğuna nereden başlamalıyız” ve “bu yolculukta hangi problemlerle karşılaşabiliriz” sorularının cevaplarını paylaştığım sunum sonrasında katılımcılardan aldığım pozitif geri bildirimler, katılımcı profilinin bir etkinliğin başarısında ne kadar önemli olduğunu ortaya koymaktaydı. Buna ek olarak, konuşmacıların özenle seçilmesi ve hem etkinlik öncesi hem de etkinlik sonrası etkin bilgi akışının sağlanması bu organizasyonu farklı kılan diğer özelliklerdi. Ayrıca, yazılım devi şirketlerin düzenlediği ve sadece belirli bir firmanın çözümlerinin konumlandırıldığı bir etkinlik olmaması da çok değerliydi. Bu sayede katılımcılar, farklı konulardaki farklı teknolojileri aynı gün içinde tanıma fırsatı buldu. Organizasyon esnasında konuşma fırsatı bulduğum sponsor firmaların da etkinlikten son derece memnun olması, önümüzdeki dönemde yapılacak daha büyük çaplı organizasyonların habercisi niteliğindeydi. Emeği geçen herkesi tebrik eder, başarılarının artarak devam etmesini dilerim.
Yücel Yüksel
Çalık Holding


Günümüzde rekabetin artması ve birçok stratejinin gelişmesi ile 360 CNP’nin organize ettiği yazılım Teknolojileri 2016 etkinliği verimlilik, kalite ve kurumsal çözümler adına birçok fırsat sundu. Alanında uzman kişilerden bugünün trendleri ve geleceğin teknolojilerini yakalamak adına yaptıkları yaklaşımları izlemek, bilgi alış verişinde bulunmak yapılan organizasyonu daha verimli kıldı. Oturum aralarında gezme fırsatı bulduğumuz stant alanlarındaki başarılı firmaların kurumsal temsilcileri ile buluşma şansını sunan ve kalitenin en üst düzeyde olduğu bu konferansta katkılarından dolayı 360 CNP’ye teşekkür ederiz.
Ömer Ömeroğlu
Doğa Koleji


Farklı endüstriler ve akademik çevrelerden uzman konuşmacıların yer aldığı LOJI&TED konferansı kapsamlı içeriği ile ülkemiz Tedarik Zinciri profesyonellerine önemli faydalar sağlayacağını düşündüğüm ve tavsiye edecebileceğim bir organizasyondur.
Cenk Yüksel
Samsung


Türk Hava Yolları'nın en büyük iştiraki olan Türk Teknik olarak ilk kez katıldığımız Yazılım Teknolojileri 2016 Konferansı'nda bulunmaktan büyük mutluluk duyduk. Sektörün önde gelen şirketleriyle üst düzey networking fırsatlarının yanında; değerli konuşmacıların, tüm bilişim profesyonellerine büyük katkı ve daha iyisine ulaşmak için itici kuvvet sağlayacağına emin olduğum başarı hikayeleri ve çalışma alanlarını öğrenme keyfini yaşadık. Bu güzel günü son derece başarılı bir şekilde organize eden ve konferans sonrasında dahi networking kanallarını açık tutan 360CNP ekibine tekrar teşekkür ediyor, önümüzdeki yıllarda bu etkinliğin katılımcı sayısı daha da artarak devam etmesini ümit ediyorum.
Erdem Arslan
Türk Hava Yolları