Damla Selin TOMRU

Kimimila.com

Kişisel Gelişim Uzmanı

Damla Selin Tomru, 11 Haziran 1983’te İstanbul’da doğdu. Okuyup adam olmak için çok çalıştı. Galatasaray Üniversitesi İletişim Bölümü’nü kazandı. Reklamcılık ve halkla ilişkiler alanında aldığı eğitimin sonrasında medya planlama, reklam ve halka ilişkiler ajanslarında çalıştı. Turkcell, Boehringer Ingelheim, Energizer, UPS, Doluca gibi kuruluşların iletişim stratejileri alanında çalıştıktan sonra Hexagon Holding’in Kurumsal İletişim Departmanı’na geçti.

 

2010 yılı itibariyle yaşam amacı nedir, neden yaşıyoruz gibi pek çoğumuzun içinden geçen soruları kendini sormaya başladı ve yepyeni bir dünyanın kapıları açıldı. Daha önce iş dünyasından tanıştığı bir isim, onu meleklerle buluşturdu. Beki İkala Erikli ile geçen iki yılın ardından, kendi kanatlarıyla uçmaya karar verdi. Böylelikle Kimimila doğdu. Meleklerin dışında kişinin kendi özüyle buluşup, kendi gücünü eline alması gerektiğine inanan Damla Selin Tomru bu yolculukta ilerlerken, Dolores Cannon, Zeynep Sevil Güven gibi rehberlerle tanıştı. Regresyon, aile dizimi, yaşam koçluğu alanlarındaki deneyimlerini birleştirerek kendi seans tekniğini oluşturdu.

 

Zihin&Beden ve ruhun beraber ilerlemesi gerektiğine inana Damla Selin Tomru, bu üç elementimizi aynı anda aktive ederek daha güçlü dönüşümlere vesile olmayı hedefliyor.

 

2013 yılında basılan İçimizdeki Kelebek ve 2015 yılında okurla buluşan Yolculuk adlı iki kitabı var.

2017 yılı itibariyle Kadim Mısır Bilgeliğini yeniden keşfetmek adına spiritüel turlar düzenliyor.

Büyük Kulüp, Marga Yaşam Atölyesi, Kadıköy Belediyesi gibi kurum ve kuruluşlarda seminerler veriyor.

BİR enerjisinin aktive edildiği 8 modüllük bir atölye çalışmasını uyguluyor.

Kasım 2017 itibariyle 70 gönüllü uzmanın yer aldığı bir platform ile Kadıköy Belediyesi desteğiyle Bireysel Gelişim Günleri’ni koordine etti. Bu sosyal sorumluluk projesi kapsamında bireysel gelişimin farklı alanlarında uzman olan kişiler, ücretsiz olarak katılımcılarla buluşarak seminerler düzenledi.

Aralık 2017’de Hindistan’da gerçekleştirilen Paramanand Uluslararası Yoga Festivali’nde ülkemizi temsil eden ilk konuşmacı oldu.

Şubat 2018’de ise Kimimila Dengede Yaşa Merkezi’ni açtı.

 

Pozitif Dergisi için kişisel gelişim ve spiritüalite alanında çalışmalar yapan yabancı uzmanlarla röportajlar yapıyor. Ayrıca Kimimila Dengede Yaşa çatısı altında yurtdışından gelen uzmanların seminerler, kamplar ve seanslar düzenlemesine yardımcı oluyor.

 

Damla’nın yapmaktan keyif aldığı etkinlikler ise Kadim Mısır tarihi ile ilgili araştırmalar yapmak, kişisel gelişim alanında yeni uygulamalar ve uzmanlarla tanışmak, daha önce hiç gitmediği yerlere gidip, yeni kişiler ve kültürler keşfetmek, 3 ve 5 yaşındaki kızlarıyla şarkı söyleyip, dans etmek.